Telefon
WhatsApp
Akşener, Çorum heyeti ile görüştü

İYİ Parti İl Başkanı Erkan Yıldız, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Çorum Belediye Başkan Adayı Ahmet Ertekin ve ilçe belediye başkan adayları, hep birlikte Genel Başkan Meral Akşener’i makamında ziyaret etti.

AKŞENER’İN ACISINI PAYLAŞTILAR
Geçtiğimiz günlerde ablası Mualla Özen’i kaybeden Meral Akşener’e taziye dileklerini ileten ve acısına ortak olan İYİ Parti Çorum heyeti, ayrıca seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.
İYİ Parti İl Başkanı Erkan Yıldız, Akşener’e belediye başkan adaylarını tanıtarak, 31 Mart yerel seçim hazırlıkları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

AHMET ERTEKİN’İN ROZETİNİ AKŞENER TAKTI
Ziyaret sırasında Çorum Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Ahmet Ertekin’in rozetini Genel Başkan Meral Akşener taktı. Akşener, Ertekin’i tebrik ederek seçimlerde üstün başarılar diledi.
İl Başkanı Yıldız ve Belediye Başkan Adayı Ertekin ise seçimleri kazanmakta kararlı olduklarını vurgulayarak, partinin başarı oranının artırmak ve yerel seçimlere İYİ’lerin damgasını vurmak için gece-gündüz çalışacaklarını dile getirdiler.
Akşener, ilçe belediye başkan adayları ile de tek tek sohbet ederek, birlik ve beraberlik içerisinde yerel seçimler için hazırlık yapılmasını istedi.
İYİ Parti Çorum heyeti, ziyaret sonunda Akşener ile hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, seçimlerin startını verdi.

yılmaz otomotiv

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!