Telefon
WhatsApp
Alaca Stadının Koltukları Yenilendi
TBMM’nin tatile girmesinin ardından Çorum’a gelen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da da mesaisini kentin ihtiyaçları ve sorunlarının giderilmesi noktasında harcıyor.
İlçe ziyaretlerinde de bulunan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, geçtiğimiz günlerde gittiği Alaca’da ilçe stadının tribün koltuklarının yenilenmesi talebiyle karşı karşıya kaldı.
 
Gelen talep üzerine görüşmelerde bulunan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, tüm koltukların yenilenmesi için gerekli ödeneği sağladı. Ceylan’ın girişimleriyle staddaki tüm oturma koltukları yenilendi.
 
Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum’a her konuda olduğu gibi spor alanında da çok ciddi yatırımlar kazandırıldığını belirtti. Alaca İlçesi’nin de yatırımlardan gerekli payı aldığının altını çizen Milletvekili Ceylan, yıllardır kullanılan ilçe stadındaki koltukların yenilenmesi talebinin kendisine iletildiğini hatırlatarak, “Bizim işimiz hizmet. Hemşehrilerimizin bizden talepleri de her şeyin üstündedir. Alaca İlçemizde de böyle bir ihtiyaç hasıl olmuştu. Biz de gereğini yaptık. İlçemizin stadının tüm koltuklarını yeniledik. Alaca’mıza ve Alacalı hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
 
yılmaz otomotiv

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!